5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Díszváza bonbonierrel, mangánlilia, hialit üveg, plasztikus aranyozással, kopásnyomokkal, a bonbonieren apróbb csorba. m:25,5cm, d: 15cm