Glass-objects
Number of items: 93
2651419
11399
421
Glass-objects
Other collectibles
Kék üveg váza, kopott, m: 19 cm
1 000 HUF
2652017
11400
421
Glass-objects
Other collectibles
Fújt üveg váza, kopásnyomokkal, m: 20 cm
1 800 HUF
2630782
11401
421
Glass-objects
Other collectibles
6 személyes kristályüveg tányér készlet, kopásnyomokkal, d: 16-31cm
1 000 HUF
2583086
11402
421
Glass-objects
Other collectibles
Dúsan csiszolt ólomkristály váza, kopásnyomokkal, m:15cm
1 000 HUF
2667984
11403
421
Glass-objects
Other collectibles
2 db pezsgős pohár, anyagában színezett üveg, hibátlan, m: 18,5 cm
2 000 HUF
2675779
11404
421
3800
Glass-objects
Other collectibles
Muránói akvárium üveg levélnehezék halakkal, kis kopásnyomokkal, m: 8 cm
3 800 HUF
2675790
11405
421
28000
Glass-objects
Other collectibles
6 db színes lapra csiszolt likőrös pohár és kiöntő, dugón apró csorbákkal, egyik pohár sérült
28 000 HUF
2675803
11406
421
Glass-objects
Other collectibles
Muránói kék üveg váza, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 11,5 cm
6 000 HUF
2626884
11407
421
Glass-objects
Other collectibles
Ólomkristály bólés készlet, szép állapotban.
7 000 HUF
2675854
11408
421
Glass-objects
Other collectibles
Szecessziós üveg söröskorsó ón fedéllel, kis kopásnyomokkal, m: 20 cm
8 000 HUF
2675894
11409
421
3800
Glass-objects
Other collectibles
3 800 HUF
2643216
11410
421
Glass-objects
Other collectibles
Zöld parfümös üveg pumpával, anyagában színezett, m: 16 cm
9 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m