Glass-objects
Number of items: 93
2530436
11375
421
Glass-objects
Other collectibles
Jeges vödör, formába öntött, anyagában színezett üveg, fém szerelékkel, kis csorbákkal, kopásnyomokkal, m: 13 cm, d: 11 cm
2556513
11376
421
Glass-objects
Other collectibles
Hóemberes üveg és fém dísz. 11 cm
2645829
11377
421
500
Glass-objects
Other collectibles
Süteményes készlet, nagy tál + 4 db kis tál + 1 db kompótos, kis kopásnyomokkal
2645834
11378
421
500
Glass-objects
Other collectibles
Kompótos tál + süteményes tál + asztali kínáló, kis kopásnyomokkal
2645684
11379
421
Glass-objects
Other collectibles
3 db üveg váza és bonbonier, némelyik metszett, apró csorbákkal, m: 10, 21 és 23 cm
1 000 HUF
2645645
11380
421
Glass-objects
Other collectibles
Üveg kosár, fújt, anyagában színezett, többrétegű, hibátlan m: 17 cm
1 000 HUF
2677143
11381
421
Glass-objects
Other collectibles
Bordó kristály váza, gazdag csiszolással. Kopásnyomokkal. Jelzett. m: 28 cm
3 000 HUF
2675488
11382
421
Glass-objects
Other collectibles
2 db irizáló üveg váza, buborékos és repesztéses technikával, kis kopásnyomokkal, m: 13 és 17,5 cm
6 000 HUF
2675475
11383
421
Glass-objects
Other collectibles
Muránói lapra csiszolt sommerso váza, kis kopásnyomokkal, minimális csorbával, m: 12,5 cm
12 000 HUF
2671271
11384
421
Glass-objects
Other collectibles
Muranói üveg váza. Anyagában színezett, hibátlan, m: 24,5 cm
2 400 HUF
2671506
11385
421
Glass-objects
Other collectibles
Kristály váza, minimális csorbákkal, m: 21 cm
2 400 HUF
2671498
11386
421
Glass-objects
Other collectibles
Talpas üveg kínáló, hajszálrepedésekkel, d: 22 cm, m: 17 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m