Glass-objects

Number of items: 93

Jeges vödör, formába öntött, anyagában színezett üveg, fém szerelékkel, kis csorbákkal, kopásnyomokkal, m: 13 cm, d: 11 cm
11375.

800 HUF
Hóemberes üveg és fém dísz. 11 cm
11376.

800 HUF
Süteményes készlet, nagy tál + 4 db kis tál + 1 db kompótos, kis kopásnyomokkal
11377.

500 HUF
1,35
1,47
Kompótos tál + süteményes tál + asztali kínáló, kis kopásnyomokkal
11378.

500 HUF
1,35
1,47
3 db üveg váza és bonbonier, némelyik metszett, apró csorbákkal, m: 10, 21 és 23 cm
11379.

1 000 HUF
Üveg kosár, fújt, anyagában színezett, többrétegű, hibátlan m: 17 cm
11380.

1 000 HUF
Bordó kristály váza, gazdag csiszolással. Kopásnyomokkal. Jelzett. m: 28 cm
11381.

3 000 HUF
16
2 db irizáló üveg váza, buborékos és repesztéses technikával, kis kopásnyomokkal, m: 13 és 17,5 cm
11382.

6 000 HUF
Muránói lapra csiszolt sommerso váza, kis kopásnyomokkal, minimális csorbával, m: 12,5 cm
11383.

12 000 HUF
32,43
35,29
Muranói üveg váza. Anyagában színezett, hibátlan, m: 24,5 cm
11384.

2 400 HUF
Kristály váza, minimális csorbákkal, m: 21 cm
11385.

2 400 HUF
Talpas üveg kínáló, hajszálrepedésekkel, d: 22 cm, m: 17 cm
11386.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF