11319. 421. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 000 HUF
28
0 HUF
Német ovális, fali dísztányér pár, fajansz XIX. sz., öblében relief, színesen festett jelenet, enyelgés, udvarlási jelenet. Sérült, törött, Jelzett. 44x35 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert