11151. 421. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
10 000 HUF
0 HUF
Herendi zöld virágmintás süteményes készlet, tálca + 6 db tányér. Kézzel festett, jelzett (tanuló), minimális kopással, 32x15 cm, d: 15,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert