5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Herendi Nikotex reklámos, szív alakú porcelán csikknyomó. Kézzel festett, jelzett (Herend Hungary 1940), minimális kopással, ragasztott, m: 4,5 cm