10349.
421. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Színes táj, 1964. Pasztell, papír. Hullámos, hátoldala foltos. Üvegezett, kopott fakeretben. 83x58 cm