10389.
421. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Bartha L jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, kartonon, sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 59x48 cm