17470. 421. Closed Online auction Books: Other rarities
1 800 HUF
0 HUF
Cs. Szabó László: Fegyveres Európa. Útinaplók. Bp., [1939], Nyugat, 138+(2) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos, kopottas, fakó borítóval.
Photo of the item taken by : ra