1 200 HUF
Széchényi Zsigmond 2 műve: Hengergő homok. Sivatagi vadásznapló. Bp., 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon kötés, kiadói sérült papír védőborítóban.; Afrikai tábortüzek. Vadásznapló kivonatok 1932-1934. Bp, 1966, Szépirodalmi. Negyedik kiadás. A szerző felvételeivel. Kiadói kissé kopott félvászon kötésben.;