1 200 HUF
Petrik Albert: A régi Buda-Pest építőművészete. IV. rész. Építő Munkavezetők Könyvtára XXXVI. köt. Szerk.: Jakabffy Ferenc. Bp., 1913, Ipartestület - ifj. Nagel Ottó könyvkereskedése (Stephaneum-ny.), (2)+104+(2) p. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés.