Printed Materials

Number of items: 320

Kabos László, nyomat, sarkán törésnyom
14918.

1 000 HUF
Breznay Imre (?-): Királyi vár (Budapest). Fametszetről készült nyomat, papír, jelzett. 24x19,5 cm
14919.

500 HUF
1,35
1,47
Raffael - album. Mit Einführung von Prof. Th. Wedepohl. Berlin, én., Verlag der Vereinigten Kunstanstalten MBH, 18 sztl. lev. Német nyelven. Papírkötésben. + Merians Zürcher Stiche, 13 illusztráció. Papírmappában, sérült, javított gerinccel, kijáró lapokkal.
14920.

1 000 HUF
Prince Crystall Ball 28 oldalas dekoratív képes kiadvány / Picture booklet 28 p. 21x30 cm
14921.

4 800 HUF
12,97
14,12
Galaktika tudományos-fantasztikus folyóirat 1-41. száma, nagyrészt jó állapotban.
14922.

18 000 HUF
48,65
52,94
20 db vegyes szentkép
14923.

20 db vegyes szentkép

900 HUF
2,43
2,65
20 db vegyes régi és újabb szentkép
14924.

900 HUF
2,43
2,65
20 db vegyes szentkép
14925.

20 db vegyes szentkép

1 000 HUF
20 db szentkép
14926.

20 db szentkép

900 HUF
2,43
2,65
20 db vegyes szentkép
14927.

20 db vegyes szentkép

900 HUF
2,43
2,65
20 db szentkép borítékban
14928.

20 db szentkép borítékban

900 HUF
2,43
2,65
Csontváry Kosztka Tivadar (1853-1919) festményiről készült 11 db kép fotópapírra nyomtatva, közte sérült, egy kisebb hiánnyal, 18x18 cm
14929.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF