Printed Materials

Number of items: 320

1998 Märklin modellvasút katalógus. Gesamtprogramm 1998/1999 DI. Göppingen, 1998, Märklin, 526 p. Német nyelven. Színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötésekben.
14893.

3 000 HUF
1999 Märklin modellvasút katalógus. Gesamtprogramm 1999/2000 DI. Göppingen, 1999, Märklin, 472 p. Német nyelven. Színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötésekben.
14894.

3 000 HUF
cca 2000 Fenyvesi Márta (1956-): Tollforgató. Nyomat, papír. Jelzett a nyomaton nyomtatva. Paszpartuban. Hátoldalán a művésznő címkéjével. 12x8 cm
14895.

500 HUF
1,35
1,47
2002 Magyar királyokat ábrázoló falinaptár, 33x43 cm + Azonosítatlan királyokat, híres személyeket, eseményeket...stb ábrázoló falinaptár, január és a címlap hiányzik, 42x29 cm
14896.

1 000 HUF
2002-2003 Postás, a Magyar Posta dolgozóinak lapja, hiányos 2002-es évfolyam, egészvászon kötésben egybekötve
14897.

900 HUF
2,43
2,65
2005 Raszler Károly (1925-2005) grafikusművész gyászjelentése
14898.

1 000 HUF
2006 Első vendégkönyvem. Különleges ajándékkönyv újszülött babánk üzeneteinek. Anne Geddes képeivel illusztrálva. Bp., Alexandra Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval, egyébként jó állapotban. Egy oldalon bejegyzésekkel, egyébként kitöltetlen.
14899.

900 HUF
2,43
2,65
2007 Märklin modellvasút katalógus. Faszination Modelleisenbahn. Jahrbuch 2007/20089. Göppingen, 2008, Märklin, 544 p. Német nyelven. Színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötésekben, a hátsó borító kissé maszatos, és az egyik sarkán szamárfül.
14900.

3 000 HUF
14902.

3 000 HUF
2013 A teremtés dicsérete, Weöres Sándor és Illés Árpád kiállítás az Országos Széchényi Könyvtárban, kiállítási meghívó + Kivonat a kiállítás anyagából (a Sorsangyalok c. vers elemzése), fénymásolat, 12 p.
14903.

1 600 HUF
cca 2020 Rádióhallgatók, art deco stílusú árnykép. Computer print, papír, fa keretben, 39,5x29,5 cm
14904.

2 400 HUF
cca 2020 Táncolók, art deco stílusú árnykép. Computer print, papír. Üvegezett fakeretben. 39,5x29 cm
14905.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF