18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Díszes tajtékpipa fej kos motívummal, faragott fa, XIX. sz., ezüst (Ag) szerelékkel, jelzett, PA mesterjellel, korának megfelelő állapotban, restaurált, (bruttó: 130 gr.), 9,5x9 cm