Number of items: 354

Japán teás készlet, kézzel festett, jelzés nélkül, hiányos
11199.

8 000 HUF
20,78
22,22
G&W angol porcelán készlet, 6 db teáscsésze, 8 db csészealj, 9 db süteményes tányér, jelzett, kopásnyomokkal, hajszálrepedéssel
11200.

10 000 HUF
25,97
27,78
Seltmann Weiden Bavaria német hagymamintás porcelán teás csésze, 2 db + csészealj, 3 db + süteményes tál, 3 db, jelzett, levonóképes, kis kopásnyomokkal, egyik csészén lepattanás és hajszálrepedés
11202.

2 800 HUF
7,27
7,78
11203.

40 000 HUF
103,90
111,11
Kínai famille rose kézzel festett porcelán váza, jelzett, kopásnyomokkal, száján hajszálrepedéssel, m: 18 cm
11204.

4 000 HUF
10,39
11,11
Virágmintás fajansz kandallóóra, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, hiányos szerkezet, lepattanással, m: 26,5 cm
11205.

6 000 HUF
15,58
16,67
4 személyes Bavaria mokkás készlet, jelzett, erősen kopott. (Kanna, tejkiöntő, 4 db csésze, 6db alj)
11206.

2 800 HUF
7,27
7,78
11207.

140 000 HUF
363,64
388,89
Herendi liba. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 15x11 cm
11208.

5 000 HUF
12,99
13,89
11209.

40 000 HUF
103,90
111,11
Zsolnay porcelán térdelő női akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23 cm
11210.

12 000 HUF
31,17
33,33
Hollóházi matyó menyecske. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, alján gyártás technológiai alátámasztás nyomok, ezért bizonyos helyeken mázhiány. m: 29 cm
11211.

3 800 HUF
9,87
10,56

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 420:
Viewing: from 14 June to 23 June
Payment deadline is 8 July

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.