Art-ceramics
Number of items: 198
2602159
11036
420
Art-ceramics
Other collectibles
Komlós: Gitározó fiú. Színes mázakkal festett Art Deco kerámia, jelzett, hibátlan. m: 13 cm
7 000 HUF
2625005
11037
420
4400
Art-ceramics
Other collectibles
Gosztonyi Mária mázas kerámia füles edény. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 16 cm, m:13 cm
4 400 HUF
2614910
11038
420
Art-ceramics
Other collectibles
Eschenbach Jenő (1908-1981): Menyecske. Színes mázakkal festett kerámia. Jelzett, mázrepedésekkel, a nyakán sérült, javított, m: 21 cm
18 000 HUF
2532207
11039
420
Art-ceramics
Other collectibles
Major Zsuzsa: Retro kerámia váza. Mázas kerámia, jelzett. kisebb mázhibákkal 26 cm
3 000 HUF
2659738
11040
420
Art-ceramics
Other collectibles
Csavlek Etelka (1947-): Szent Ferenc. Festett, mázas kerámia, jelzett, apró lepattanásokkal. m: 30 cm
18 000 HUF
2659891
11041
420
Art-ceramics
Other collectibles
Fórizsné Sárai Erzsébet: Váza. Színes mázakkal festett kerámia, jelzett, apró mázlepattanás a száján, d: 29 cm
6 000 HUF
2652636
11042
420
Art-ceramics
Other collectibles
Kerezsi Gyöngyi (1943-): Lámpatest. Mázas kerámia. kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 17 cm
2 000 HUF
2652939
11043
420
Art-ceramics
Other collectibles
Kerezsi Gyöngyi (1943-): Lámpatest. Mázas kerámia. kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 14 cm
2 800 HUF
2661287
11044
420
Art-ceramics
Other collectibles
Komlós testvérek Budapest: Halas könyvtámasz pár. Mázas kerámia jelzett, csorba, sérült. m: 13cm
2 800 HUF
2659093
11045
420
Art-ceramics
Other collectibles
Szécsi Jolán : Matyó lány. Színes mázzal festett kerámia. Kopásnyomokkal. Jelzett. m: 30 cm
4 000 HUF
2652938
11046
420
Art-ceramics
Other collectibles
Komlós: Strandoló lány. Színes mázakkal festett kerámia. Kopásnyomokkal. Jelzett. m: 19 cm
10 000 HUF
2652937
11047
420
Art-ceramics
Other collectibles
Komlós: Evezős. Színes mázakkal festett kerámia. Kopásnyomokkal. Jelzett. m: 20 cm
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m