13140.
420. Closed Online auction
Photo
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Karel Van Gerven (1941-) vintage fotóművészeti alkotása, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel, plexiüvegezett keretben, hátoldalán a művész címkéjével, 17x17 cm / Karel Van Gerven (1941-) Belgian photographer's vintage work, signed, artist's proof, framed