28 000 HUF
75,68 EUR, 82,35 USD
Vastagh Géza (1866-1919): Madár. Gouache, ceruza, papír. Jelzés nélkül. Proveniencia: Vastagh Géza hagyatéka. 28x24,5 cm. Lap széle vágott, apró szakadásokkal. / Géza Vastagh (1866-1919): Bird. Pencil and gouache on paper, unsigned. 28x24,5 cm. Provenance: Estate of Géza Vastagh. With small tears on the side.