11 000 HUF
29,73 EUR, 32,35 USD
Szabó József (1889-1955): Híd a patak felett (Rákospatak?). Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 24,5×35,5 cm.