30 000 HUF
81,08 EUR, 88,24 USD
Élesdy István (1912-1987): Bécsi kapu tér, Fortuna utca. Akvarell, papír, jelzett. Kiállítva: Csontváry terem, Bp., 1982, egyéni kiállítás. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, üvegezett fakeretben. 33,5x47 cm