20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Női akt. Olaj, papír, jelzés nélkül, farostlemezre kasírozva, fa keretben, papír javított sérülésekkel, 54×54 cm