Number of items: 538

Szabó József (1889-1955): Csendes délután, 1914. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 30×22 cm.
10436.

11 000 HUF
29,73
32,35
Szabó József (1889-1955): Híd a patak felett (Rákospatak?). Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 24,5×35,5 cm.
10437.

11 000 HUF
29,73
32,35
Szabó József (?-?): Faluszéle. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 20×34 cm.
10438.

8 500 HUF
22,97
Szabó Vladimir (1905-1991): Istállóban. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben.19,5×29,5 cm
10439.

9 000 HUF
24,32
26,47
Szabó Vladimir (1905-1991): Feneketlen tó. Rézkarc, papír, jelzett. lapszéli apró foltokkal. Üvegezett fakeretben. 39×31 cm
10440.

12 000 HUF
32,43
35,29
Szakáts József (1820-1870): Női portré. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Restaurált, dublírozott. 59x46,5 cm. Dekoratív fakeretben. Szakáts József Brassóban volt rajztanár, de az 1848-as szabadságharc után, tizenhét évig volt fogságban. Miután kiszabadult, Kölnbe ment, ahol portrékat és tájképeket festett. Festményei ritkán tűnnek fel a műkereskedelemben, aukción az utóbbi években tudomásunk szerint egy sem szerepelt.
10441.

100 000 HUF
270,27
294,12
Szalkári Rózsa: Gerberák. Olaj, farost. 28x20 cm Keretben
10442.

3 000 HUF
Szalóky Sándor (1921-1978): Havas tanya, 1970. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 35,5×46,5 cm.
10443.

16 000 HUF
43,24
47,06
Szanthoffer Imre (1930-2007): Csendélet. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben, 16×22 cm
10444.

9 000 HUF
24,32
26,47
Szántó Márk (?-?), működött a XX. sz. elején: Naplemente, 1917. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben, 24,5x37 cm
10445.

5 000 HUF
11
Szántó Piroska (1913-1998): Portré. Tus, papír, jelzett, autográf felirattal Körmendi Iván műgyűjtő részére, 29,5x21 cm
10446.

12 000 HUF
32,43
35,29
Szántó Piroska (1913-1998): Gyenesdiási feszület. Monotípia, papír, jelzett, 32×25 cm
10447.

15 000 HUF
40,54
44,12

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF