10548.
420. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XX: sz. eleje: Holdfényes romantikus táj. Vegyes technika, vászon. Kissé foltos. Dekoratív, sérült, üvegezett fakeretben. 55x66 cm