18 000 HUF
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883): Siklós vára, Gödöllői Kastély, Esztergom, H. Eszterházy Palotája, Pest Király utca, Szentháromság tér, Sümeg. 7db acélmetszet, jelzett a metszeten, dekoratív üvegezett fa keretben, kissé foltos, cca.13x19 cm