2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Johann Ernst Mansfeld(t) (1739-1796), Franciscus (Franz) Mayer után: Jelenet, 1758. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett fakeretben, 19,5×15,5 cm