Engravings

Number of items: 60

cca 1815 Plató tanítványai között a Suniumi Előfokon. Rézmetszet. 29x15 cm
10933.

2 000 HUF
Johann Ernst Mansfeld(t) (1739-1796), Franciscus (Franz) Mayer után: Jelenet, 1758. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett fakeretben, 19,5×15,5 cm
10934.

2 000 HUF
Rubens után: Búcsú (La Kermesse). Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Paszpartuban. 13,5x25,5 cm
10935.

5 000 HUF
cca 1880-1900 Hüllők, vízi élőlények, 6 db német nyelvű, színes metszet, kisebb lapszéli szakadásokkal, foltokkal, 42x33 cm
10936.

1 800 HUF
cca 1850 9 db acélmetszet főleg Spanyolország lapméret 15x23 cm / Engravings of Spain
10937.

3 000 HUF
10938.

2 800 HUF
7,57
8,24
10939.

1 200 HUF
10940.

1 800 HUF
10941.

1 200 HUF
10942.

1 800 HUF
Divatillusztráció a Penelope c. lapból, 1859 januári számából. Litográfia, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben, 22x18 cm
10943.

1 800 HUF
Divatillusztráció a Penelope c. lapból, 1859 májusi számából. Litográfia, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben, 22x18 cm
10944.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF