Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 64

Amerikai Egyesült Államok 1939. Theobald Smith 1859-1934 - Student of Disease / Third International Congress for Microbiology (III. Nemzetközi Mikrobiológiai Kongresszus) kétoldalas Br plakett (51,5x51,5mm) T:1- patina USA 1939. Theobald Smith 1859-1934 - Student of Disease / Third International Congress for Microbiology double-sided Br plaque (51,5x51,5mm) C:AU patina
33199.

Amerikai Egyesült Államok 1939. "Theobald Smith 1859-1934 - Student of Disease / Third International Congress for Microbiology (III. Nemzetközi Mikrobiológiai Kongresszus)" kétoldalas Br plakett (51,5x51,5mm) T:1- patina USA 1939. "Theobald Smith 1859-1934 - Student of Disease / Third International Congress for Microbiology" double-sided Br plaque (51,5x51,5mm) C:AU patina

12 000 HUF
31,17
33,33
33200.

1 000 HUF
2,60
2,78
33201.

10 000 HUF
25,97
27,78
Amerikai Egyesült Államok 1982. The Art Treasures of Ancient Greece aranyozott Br, ókori motívumokat bemutató emlékérem sorozat (50xklf) a Franklin Mint kiadásában, nagy alakú bőrhatású könyv alakú berakóban, holland nyelvű tájékoztató füzettel T:PP / USA 1982. The Art Treasures of Ancient Greece gilt Br commemorative medallion series (50xdiff) depicting ancient art motives by the Franklin Mint. In large size leather-like book format binder, with Dutch language information booklet C:PP
33202.

Amerikai Egyesült Államok 1982. "The Art Treasures of Ancient Greece" aranyozott Br, ókori motívumokat bemutató emlékérem sorozat (50xklf) a Franklin Mint kiadásában, nagy alakú bőrhatású könyv alakú berakóban, holland nyelvű tájékoztató füzettel T:PP / USA 1982. "The Art Treasures of Ancient Greece" gilt Br commemorative medallion series (50xdiff) depicting ancient art motives by the Franklin Mint. In large size leather-like book format binder, with Dutch language information booklet C:PP

70 000 HUF
181,82
194,44
Amerikai Egyesült Államok 2000. XI. kötelék, Bolling Légierő Bázis - Amerikai Légierő, Washington D.C. kétoldalas Al emlékérem (40mm) T:2- karc, ph USA 2000. 11th Wing Bolling Air Force Base - U.S. Air Force, Washington D.C. two-sided commemorative medallion (40mm) C:VF scratch, edge error
33203.

Amerikai Egyesült Államok 2000. "XI. kötelék, Bolling Légierő Bázis - Amerikai Légierő, Washington D.C." kétoldalas Al emlékérem (40mm) T:2- karc, ph USA 2000. "11th Wing Bolling Air Force Base - U.S. Air Force, Washington D.C." two-sided commemorative medallion (40mm) C:VF scratch, edge error

1 600 HUF
4,16
4,44
33204.

1 400 HUF
3,64
3,89
Amerikai Egyesült Államok DN Külügyminisztérium - Diplomáciai Biztonsági Szolgálat kétoldalas fém emlékérem (45mm) T:1 USA ND Department of state - Diplomatic Security Service / Secretary of State - Protective Detail two-sided metal medallion (45mm) C:UNC
33205.

Amerikai Egyesült Államok DN "Külügyminisztérium - Diplomáciai Biztonsági Szolgálat" kétoldalas fém emlékérem (45mm) T:1 USA ND "Department of state - Diplomatic Security Service / Secretary of State - Protective Detail" two-sided metal medallion (45mm) C:UNC

1 200 HUF
3,12
3,33
33206.

500 HUF
1,30
1,39
33207.

2 000 HUF
5,19
5,56
33208.

1 600 HUF
4,16
4,44
Ausztria 1765. József főherceg második házasságkötésére Ag emlékérem (6,43g/28,5mm) T:2- lyuktömött Austria 1765. For the Second Marriage of Archduke Joseph Ag commemorative medallion. IOSEPH II R REX S A M IOSEPHA BAV CAROLI VII FILIA / AVSPICIA FELICITATIS PVBL - VOTA SECVNDA 23 IANUA 1765 (6,43g/28,5mm) C:VF plugged hole
33209.

Ausztria 1765. "József főherceg második házasságkötésére" Ag emlékérem (6,43g/28,5mm) T:2- lyuktömött Austria 1765. "For the Second Marriage of Archduke Joseph" Ag commemorative medallion. "IOSEPH II R REX S A M IOSEPHA BAV CAROLI VII FILIA / AVSPICIA FELICITATIS PVBL - VOTA SECVNDA 23 IANUA 1765" (6,43g/28,5mm) C:VF plugged hole

15 000 HUF
38,96
41,67
Belgium 1977. Rubens év kétoldalas jelzetlen Ag emlékérem eredeti díszdobozában (25g/38mm) T:1- (PP) patina, ujjlenyomat Belgium 1977. Rubens year two-sided unmarked Ag commemorative medallion in original hardcase (25g/38mm) C:AU (PP) patina, fingerprints
33210.

Belgium 1977. "Rubens év" kétoldalas jelzetlen Ag emlékérem eredeti díszdobozában (25g/38mm) T:1- (PP) patina, ujjlenyomat Belgium 1977. "Rubens year" two-sided unmarked Ag commemorative medallion in original hardcase (25g/38mm) C:AU (PP) patina, fingerprints

6 500 HUF
16,88
18,06

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 420:
Viewing: from 14 June to 23 June
Payment deadline is 8 July

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.