19069.
420. Closed Online auction
Jewellery and precious metal items
50 000 HUF
135,14 EUR, 147,06 USD
Ezüst (Ag) keretes (lemez vastagság cca. 0,7mm) asztali tükör, kitámasztó sérült, kopott, jelzett, sérült etikettel jelzett: Wintermantel és Szombathy. 36x29 cm, súly: nem meghatározható.