19142.
420. Closed Online auction
Jewellery and precious metal items
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Aranyozott ezüst(Ag) karkötő színes kövekkel, jelzett, h: 17 cm, bruttó: 15,1 g