19083.
420. Closed Online auction
Jewellery and precious metal items
4 600 HUF
12,43 EUR, 13,53 USD
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű apró kövekkel, jelzett, méret: 51, bruttó: 5,6 g