Hartmann, H.: Die Berner Alpenbahn. Bern, Lötschberg, Simplon. Kiadói papírkötés, térképmelléklettel, jó állapotban / paperback, with map, good condition
Illustrierter Führer von Abbazia, Fiume, Lussinpiccolo. Woerl's Reisehandbücher. Leipzig, én. (cca 1925), Woerl's Reisebücher, 109 p.+ 3 (kihajtható térképek, Ostküste von Istrien mit Golf Fiume, und die Inseln des Quarnero, Der Kurort Abbazia und seine nächste Umgebung, Fiume) t. VIII. Auflage. Egészoldalas és szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Német nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Budapest. Die Königin der Donau. Bp., én., Verlag des Städtischen Fremdenverkehrs-Amtes, 46 p. Fekete-fehér fotókkal, német nyelven. Kiadói papírkötésben, kopott, foltos borítóval, javított kötéssel.
Budapest és környéke utcái, középületei és egyéb adatainak jegyzéke. Bp., 1935., M. Kir. Állami Térképészet. Ötödik kiadás. Kiadói papírkötés, néhány lapon és a borítón kis szamárfülekkel.
Ürmössyné Nagy Júlia: Gödöllő emberföldrajzi leírása. Szeged, 1927, Szeged Városi Nyomda és Könyvkiadó, 39 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval.
Dr. Haltenberger Mihály: Budapest városföldrajza. Szendy Károly előszavával. Fővárosi pedagógiai szemináriumi kézikönyvek. I. köt. Bp., 1942, Stephaneum-ny., 160 p. Számos fekete-fehér illusztrációval. Kiadói papírkötés, tulajdonosi névbejegyzéssel.