Books: Travelling, Local History

Number of items: 241

15012.

5 000 HUF
15013.

5 000 HUF
Széfeddin Sefket Bey: A hét vár országa. [Erdélyi útirajzok, elbeszélések]. Nyirő József előszavával. Bp., [1942], Stádium, 236 p. Félvászon-kötésben, kissé sérült, kopott borítóval.
15014.

4 000 HUF
Bálint Alajos: A kaszaperi középkori templom és temető. Csanádvármegyei Könyvtár 34. Makó,1938., Csanádvármegye Közönsége, (Szeged, Szeged Városi Nyomda), 54 p.+1 (kihajtható tábla) t. + VII-XXI (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói papírkötés, az elülső borítón folttal.
15015.

5 000 HUF
9
Bohdaneczky Edvin: Csanád vármegye nemzetiségi és gazdasági viszonyai a XVIII. században. Csanádvármegyei Könyvtár 36. Makó,1940.,Makói Könyvnyomda,92+1 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15016.

5 000 HUF
Elek György: Berekfürdő története. Berekfürdő, 2015, Bereki Irodalmi Társaság. Második kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban. A Bereki Irodalmi Társaság ajándékozási bejegyzésével és bélyegzőjével.
15017.

5 000 HUF
Illyefalvi I. Lajos: A Székesfőváros jelentősége hazánk anyagi és szellemi művelődésében. Bp.,1940., Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala, X p.+15 t. Kiadói haránt alakú, zsinórral átfűzött, kiadói szakadt, karcos, kissé foltos papír védőborítóban, az elülső kötéstábla egyik élén kopásnyommal, de egyébként jó állapotban.
15018.

2 000 HUF
Tatabánya .. anno .. 2. Képek a régi Tatabányáról. Szerk.: Fűrészné Molnár Anikó, Dallos István. Tatabánya, 2013, Tatabányai Múzeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15019.

4 000 HUF
Bicsok Zoltán, Orbán Zsolt: Isten segedelmével udvaromat megépítettem... Történelmi családok kastélyai Erdélyben. Csíkszereda, 2012, Gutenberg Kiadó, 640 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
15020.

Bicsok Zoltán, Orbán Zsolt: "Isten segedelmével udvaromat megépítettem..." Történelmi családok kastélyai Erdélyben. Csíkszereda, 2012, Gutenberg Kiadó, 640 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.

4 000 HUF
10
Csanád vármegye tíz évvel Trianon után. Csanád vármegye és az egyelőre egyesített Arad- és Torontál vármegyék revíziós emlékalbuma. Összeáll.: Vermes Ernő. Gyula, 1929, Kultura Könyvnyomda és Lapkiadó Rt., 3-528 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, javított gerinccel és kötéssel, hiányzó címlappal.
15021.

3 400 HUF
9,19
10,00
15022.

3 000 HUF
Salamin András: Buda-hegyvidéki vasutak. Képeskönyv. Hegyvidékünk gyöngyszemei 7. Bp., 2003, Infotop Kft. Második, bővített kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
15023.

3 600 HUF
9,73
10,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF