https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Travelling, Local History Number of items: 241
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2289160
15527
420
0
2000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Mátyás király Miskolcnak adományozott kiváltságlevelei. Szerk.: Csorba Csaba. A latin szöveget közreadja a magyar ford. készítette: Tóth Péter. Oklevéltár. Miskolc, 1988, Hunyadi Mátyás Általános Iskola-Borsod-Abaúj Zemplén Megyei Levéltár, 17 p.+3 t. Kiadói papírkötés. Megjelent 600 példányban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2288983
15528
420
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Ágoston István: Muhi és Ónod irodalmi hagyományai. Hn,., 1988, Ónod-Muhi Lorántffy Zsuzsanna Honismereti Kör kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2325498
15529
420
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Csorba Zoltán: Miskolc irodalmi képzőművészeti és tudományos emlékei. Miskolc, 1975., Művészeti és Propaganda Iroda. Kiadói papírkötésben, papír védőborítóval, szakadozott védőborítóval.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2324074
15530
420
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Berecz József, Győri Erzsébet, Hernádi Istvánné, Dr. Kis Józsefné: Miskolc város közkönyvtárának története (1899-1999). Miskolc, 2001, Miskolci Városi Könyvtár. Kiadói papírkötés, karcos állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2324238
15531
420
0
2400
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Kamody Miklós: Észak-Magyarország hírközlésének története. Borsodi kismonográfiák 22. Miskolc, 1985, Herman Ottó Múzeum. Fekete-fehér képekkel illusztrált, kihajtható térképekkel. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
2325401
15532
420
0
2000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Molnár Mária: Egy borsod megyei község társadalmi átrétegződése. Borsodgeszt 1945-1978. Miskolc, 1986, Miskolci Herman Ottó Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2328566
15533
420
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Budapest témájú vegyes kiadványtétel, 6 db. Prohászka László: A milleniumi emlékmű. Bp, 1988, Ifjúsági Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. + Műemlékvédelem. Műemlékvédelmi és Építészettörténeti Szemle, X évf. 4. szám. Bp, 1966, Hírlapkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés. Sérült gerinncel és gyűrött, foltos borítóval. + Feuerné Tóth Rózsa: Margitsziget. Műemlékeink. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés. Kopott, szakadozott borítóval. + Egry Margit-Wellisch Judit: Az Országház. Bp., 1955.-1959., Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötésben. KIssé kopott borítóval. + Vujicsics D. Sztoján: A pesti szerb templom. Bp, 1961, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalat. Kiadói, kissé foltos, kopott papírkötésben. + Lócsy Erzsébet: A budavári Hess András tér. Bp., 1961, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói kopott papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2506041
15538
420
0
3800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Szerencs monográfiája. Szerk.: Dr. Frisnyák Sándor, Dr. Gál András. Szerencs, 2005, Szerencs Város Önkormányzata. Fekete-fehér és színes fotókkal. Kiadói aranyozott műbőr-kötésben.
The item is not available
Starting price:
3 800 HUF
2345741
15540
420
0
5000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Kuwait, a close look. hn., 1995, Ministry of Information. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, szép állapotban. Kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
2365834
15541
420
0
1400
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Trócsányi Zoltán: Észak nomádjai. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötésben, kicsit foltos borítóval de egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
2410532
15544
420
0
2600
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Szacsvay Imre, Szacsvay Péter, Legeza László: Kárpátalja. Bp., 1990, Officina Nova. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Starting price:
2 600 HUF
2442890
15545
420
0
2000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Nemzeti park a Kiskunságban. Szerk.: Dr. Tóth Károly. Bp, 1979, Natura. Színes és fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált, kissé kopott papírkötésben. 5 db melléklettel.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment