Books: Travelling, Local History

Number of items: 241

Nemzeti park a Kiskunságban. Szerk.: Dr. Tóth Károly. Bp, 1979, Natura. Színes és fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált, kissé kopott papírkötésben. 5 db melléklettel.
15181.

1 000 HUF
15182.

3 000 HUF
Ferencváros kétszáz éve. Bp., 2010., Ráday. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15183.

1 800 HUF
Juhász Árpád- Gál Éva: A budai hegyvidék. Bp., 1988, Képzőművészeti. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15184.

1 000 HUF
Józsefvárosi lexikon. Szerk.: Nagy Richárd. Bp., 1970, MSZMP VIII. kerületi Bizottsága - Fővárosi Tanács VIII. kerületi Tanácsa. Fekete-fehér fényképekkel, a kötéstábla belső oldalán térképpel. Kiadói nylon-kötés
15185.

1 000 HUF
Berlin. Nekünk ma Berlin a Párizsunk. Magyar írók Berlin-élménye 1900-1933. Szerk.: E. Csorba Csilla, Török Dalma. Bp., 2007., Petőfi Irodalmi Múzeum. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Magyar és német nyelven. Kiadói papírkötés.
15186.

Berlin. "Nekünk ma Berlin a Párizsunk." Magyar írók Berlin-élménye 1900-1933. Szerk.: E. Csorba Csilla, Török Dalma. Bp., 2007., Petőfi Irodalmi Múzeum. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Magyar és német nyelven. Kiadói papírkötés.

3 600 HUF
9,73
10,59
Pogány Gábor: Templomok a történelmi Magyarországról. Nemzeti örökségünk. Szerk.: Ferencz Zsuzsanna. Bp., 1995., Publi-City 1492 Kiadó. Magyar, angol és német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15187.

Pogány Gábor: Templomok a történelmi Magyarországról. Nemzeti örökségünk. Szerk.: Ferencz Zsuzsanna. Bp., 1995., Publi-City "1492 Kiadó. Magyar, angol és német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

1 200 HUF
Szálloda a Duna-parton. 20 éves a Hiotel Duna Inter-Continental. A Hotel on The Danube-Bank. 20 year of the Hotel Duna Inter-Continental. Szerk.: Radóné Wirthmann Julianna. Bp.,[1989.], Hotel Duna Inter-Continental. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón karcolásnyommal.
15188.

1 600 HUF
H. M. Stanley: Utazásom Közép-Afrikában vagy utazás Afrika Aequatoriális részének nagy tavai körül és a Livingstone folyón lefelé az Atlanti oceánig. II. kötet. Bp., 1883, Révai. Gazdag szövegközti és egészoldalas fametszetű képanyaggal, valamint egy kihajtható térképpel illusztrált.Korabeli kopottas félbőr kötésben, foltos lapokkal, szakadt térképpel.
15189.

1 800 HUF
15
1956-1974 Soproni Szemle 4 száma (1956/3 sz., 1967/ 3. sz., 1974/3., 4. sz.) Benne érdekes írásokkal. Változó állapotban.
15190.

1 200 HUF
Germanus Gyula 2 műve:   Kelet varázsa. Bp., 1984, Magvető Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban;   Gondolatok Gül Baba sírjánál. Művelődéstörténeti tanulmányok. Vál., szerk. és az utószót írta: Antall József. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.;
15191.

1 200 HUF
Mertz, Peter: Schweden. München, 1994, Bruckmann. Kiadói kartonált kötés, ázásfoltos papír védőborító és kötéstábla, egyébként jó állapotban.
15192.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF