Books: Technics

Number of items: 18

17145.

6 000 HUF
15,58
16,67
17146.

3 800 HUF
9,87
10,56
John H. Perry: Vegyészmérnökök kézikönyve. I-II. köt. Főszerk.: Dr. Polinszky Károly. Bp., 1968-1969, Műszaki Könyvkiadó, 2384 p. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, néhány kissé hullámos lappal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
17147.

4 000 HUF
10,39
11,11
Bagossy Pál-Benedek György-Toma László: Repülőgép-szerelő anyag és gyártásismeret. Bp., 1979., Műszaki. Kiadói papírkötés. Megjelent 1260 példányban, kopott, sérült borítóval, szamárfüles lapokkal, kissé megviselt állapotban.
17148.

5 000 HUF
12,99
13,89
Sevin Henrik: Faekétől a Hofherr-gépig. A Hofherr-Schrantz-Clayton-Shuttleworth Magyar Gépgyári Művek Részvénytársaság története. 1842-1869-1944. Bp., 1944, Révai, 1 t. + 272 p. Egyetlen kiadás. Számos fekete-fehér illusztrációval. A borító Gönczi-Gebhardt Tibor munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
17149.

2 000 HUF
5,19
5,56
10
Katona Kálmán: Papírgyártás. Nyers- és készáruismeret gyakorlati kézikönyve. Bp., 1951., Könnyűipari Kiadó. Kiadói papírkötés.
17150.

3 000 HUF
7,79
8,33
Weiner Emil: Autó-kézikönyv. Az autó szerkezete, kezelése és vezetése. Bp.,1929, Műszaki Könyvkiadó és Sokszorosító Intézet (Otthon-ny.), 613+(3) p. Szövegközi fekete-fehér ábrákkal, korabeli reklámokkal. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült, kopott borítóval, átkötéskor az eredeti illusztrált papírborító egy részét felhasználták.
17151.

Weiner Emil: Autó-kézikönyv. Az autó szerkezete, kezelése és vezetése. Bp.,1929, Műszaki Könyvkiadó és Sokszorosító Intézet ("Otthon"-ny.), 613+(3) p. Szövegközi fekete-fehér ábrákkal, korabeli reklámokkal. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült, kopott borítóval, átkötéskor az eredeti illusztrált papírborító egy részét felhasználták.

2 400 HUF
6,23
6,67
17152.

1 600 HUF
4,16
4,44
Róna Gábor: A gördülőcsapágyak szerelése és üzeme. Ipari Szakkönyvtár. Bp., 1962, Műszaki Könyvkiadó, 244 p. Számos szövegközi ábrával illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel. Megjelent 4700 példányban.
17153.

1 000 HUF
2,60
2,78
Becker, H[ugo]: Geometrisches Zeichnen. Neubearbeitet von Prof. J. Vonderlinn. Sammlung Göschen. Berlin-Leipzig, 1917, Göschensche Verlagshandlung. Harmadik kiadás. Számos fekete-fehér ábrával illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, helyenként kissé foltos lapokkal, a könyvtesttől részben elvált borítóval, hártyapapír védőborítóban.
17154.

Becker, H[ugo]: Geometrisches Zeichnen. Neubearbeitet von Prof. J. Vonderlinn. Sammlung Göschen. Berlin-Leipzig, 1917, Göschen'sche Verlagshandlung. Harmadik kiadás. Számos fekete-fehér ábrával illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, helyenként kissé foltos lapokkal, a könyvtesttől részben elvált borítóval, hártyapapír védőborítóban.

800 HUF
2,08
2,22
David, Ludwig: Vezérfonal amatőr fényképészek számára. Tankönyv kezdők részére. Ford. és kiadja: Kecskeméti Sándor. Temesvár, 1909, (Klein Frigyes-ny.) Szövegközi illusztrációkkal és fekete-fehér képtáblákkal, korabeli hirdetésekkel. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, helyenként kissé sérült.
17155.

1 800 HUF
4,68
Kádár Géza: Rádió- vevőkészülékek kapcsolása I. Műszaki könyvkiadó, Bp. 1963. Kiadói kartonált kötésben, erősen kopott állapotban.
17156.

2 600 HUF
6,75
7,22

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 420:
Viewing: from 14 June to 23 June
Payment deadline is 8 July

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.