17301. 420. Closed Online auction Books: Tales
3 400 HUF
10
0 HUF
Sebők Zsigmond: Maczkó úr szárazon és vízen. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,[1926], Singer és Wolfner, 200 p. Kiadói aranyozott, festett, laza egészvászon-kötés,
Photo of the item taken by : karap_norbert