1 800 HUF
Alice B. Woodward - Daniel O'Connor: The Peter Pan Picture Book by - - and - -. Illustrated by Alice B. Woodward. London, 1920. G. Belle & Sons. Angol nyelven. Gazdag színes képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötésben, kopott, foltos borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel, 3 kijáró lappal.