Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 22

15565.

5 000 HUF
12,99
13,89
15566.

5 000 HUF
12,99
13,89
15567.

4 200 HUF
10,91
11,67
15568.

3 600 HUF
9,35
10,00
Gusztafik Tibor: Száztíz év kék-fehérben. Tatabányai futballtörténelem 1910-2020. Tatabánya, 2021, Tatabányai Sport Club. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15569.

2 800 HUF
7,27
7,78
13
2 db Fradival kapcsolatos könyv: Nagy Béla: FTC napló. 1899-1910. (Bp., 1976), Ferencvárosi Torna Club. Kiadói papírkötés, kissé foltos. + Schlosser Imre: Fél évszázad a futballpályán. 1906-1956. Bp., 1958, Sport Lap- és Könyvkiadó. Második kiadás. A borítót és a rajzokat Sajdik Ferenc készítette. Kiadói papírkötés. Megjelent 3850 példányban.
15570.

3 000 HUF
7,79
8,33
15571.

1 400 HUF
3,64
3,89
Roswin Finkenzeller-Wilhelm Ziehr-Emil M. Büchrer: Sakk. A játék 2000 éve. Ford.: Tomor Béla. Bp., 1993., Kulturtrade. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadt, kissé kopott papír védőborítóban.
15572.

2 000 HUF
5,19
5,56
4 db bridzs témájú könyv: Dr. Zánkay Péter: Bridge kézikönyv, Zánkay Péter: Bridzs Dr. Widder Lajos: Versenybridzs, Dr. Widder Lajos: A bridzsjáték technikája és taktikája, papírkötésben, vegyes állapotban
15573.

2 000 HUF
5,19
5,56
15574.

1 000 HUF
2,60
2,78
Szepes Béla: Így győztök ti. Hét olimpia hősei. Bp.,1957, Sport. Karikatúrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói haránt alakú félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval. Szepes Béla (1903-1986) olimpikon, karikaturista karikatúráit olimpiai karikatúráit tartalmazó könyv.
15575.

1 200 HUF
3,12
3,33
15576.

100 HUF
0,26
0,28

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 420:
Viewing: from 14 June to 23 June
Payment deadline is 8 July

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.