Number of items: 424

Temesi Ferenc: Híd. Bp, 1993, Pannon Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben, a szerző által DEDIKÁLT példány!
17613.

2 000 HUF
Lakatos Vince: Hatrongyos. Bp.,[1944],Stádium. Kiadói félvászon kötésben, kissé sérült borítóval.
17614.

1 200 HUF
Olcsó regény kolligátum: Mikszáth Kálmán négy kisregénye: Tót atyafiak, A vén gazember, Mácsik a nagyerejű, A tekintetes vármegye, Bp., é.n., Athenaeum, kissé kopott félvászon kötésben
17615.

3 000 HUF
Edgar Rice Burroughs 2 műve: Tarzan az őserdőben. Ford.: Gaál Andor.; Tarzan és Opar kincsei. Ford.: Kovács György. Bp., én., Panthon. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
17616.

2 400 HUF
Radó Sándor: Tessék nevetni! Bp., [1943], a szerző kiadása (Faragó Imre-ny.), 94 p. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült, szétvált állapotban. A szerző, Radó Sándor (1891-1944) zsidó származású színművész, komikus, a nyilasterror áldozata által aláírt.
17617.

1 600 HUF
A Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium rádióelőadásainak sorozata. 1929. B sorozat, január-június. Bp., 1929, Pátria-ny. Kiadói félvászon-kötés, sérült borítóval, helyenként foltos, szamárfüles lapokkal.
17618.

A Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium rádióelőadásainak sorozata. 1929. B sorozat, január-június. Bp., 1929, "Pátria"-ny. Kiadói félvászon-kötés, sérült borítóval, helyenként foltos, szamárfüles lapokkal.

1 400 HUF
Esterházy Péter: Fancsikó és Pinta; Pápai vizeken ne kalózkodj! (Egy kötetben). Bp., 1981, Magvető. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17619.

1 000 HUF
Dévényi Iván. 1929-1977. Emlékkönyv. Összeáll.: Bodri Ferenc. Esztergom, 1999, Babits Mihály Városi Könyvtár. Kiadói papírkötés. Megjelent 300 példányban. Bodri Ferenc (1943-2021) grafikus, festőművész, a könyv szerkesztője által DEDIKÁLT példány.
17620.

1 800 HUF
17621.

1 600 HUF
Mózsi Ferenc: Versvisszafojtva. Szivárvány Könyvek 8. Chicago, 1985, Framo Publishing. Emigráns kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17622.

1 000 HUF
Szabó Dezső: A kötél legendája. Bp., 1934, Ludas Mátyás, 68 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, sérült lapszélekkel.
17623.

1 200 HUF
Várnai Zseni: Én nem mondok le soha a reményről. Várnai Zseni versei az anyaszívről. Bp., 1940, Arany János Irodalmi és Műintézet Rt., 32 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17624.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF