Number of items: 424

Nagy Alexandra: Viccözön. Szeged, 1991, Szent Gellért Egyházi Kiadó, 240 p. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
17601.

1 000 HUF
Gábor J. Dzsingisz: Európába - félúton. Egy diplomata feljegyzései 1999-2005. Bp., 2006, Balassi Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17602.

1 200 HUF
Torday Lajos: Dalművek könyve. Bp., 1936, Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Rt., 351 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérülés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17603.

1 200 HUF
Conan Doyle, Arthur: Sherlock Holmes mint betörő; A kerékpáros kisasszony; A három diák. (Egy kötetben). Ford.: Dr. Milton Oszkár. Bp., 1905, Vass József, 127+(1) p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Dörner és Heimberg-kötés, kopott, foltos borítóval, helyenként sérült, foltos lapokkal.
17604.

1 800 HUF
Tersánszky J. Jenő: Az őrült szerelme. Bp,. [1928], Tolnai. Első kiadás. Kiadói dombornyomott papírkötés, kissé kopott borítóval.
17605.

1 000 HUF
Vas Gereben: Régi képek. Jellemvonások nevezetesebb férfiaink életéből. I. köt. Pest, 1856, Geibel Armin, 188+(1) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, felvágatlan lapokkal.
17606.

2 000 HUF
Schopenhauer, [Arthur]: Életbölcsesség. Aforizmák. Ford.: Kelen Ferenc. A tanulmányok III. sorozata. Remekírók Pantheonja. Bp., 1925, Pantheon, 278 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, kissé sérült lapszélekkel, az utolsó két lap kijár.
17607.

1 200 HUF
Ottolengui, Rodrigues: A század bűne. Regény két kötetben. Ford.: Révész Paula. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopottas, foltos. Mindkét kötetben kissé foltos lapok, laza, szakadt kötés.
17608.

1 800 HUF
Tóth Sándor: Az utolsó Kurucz. Krónikás történetek II. Rákóczi Ferenc korából az ifjuság számára. Pataky László tizenkilenc rajzával. Bp., 1904, Magyar Könyvkiadó Társaság. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott borítóval.
17609.

1 200 HUF
Zalán Tibor: Azután megdöglünk. Kilenc drámai szöveg. Bp., 2004, Napkút Kiadó. Kiadói papírkötésben. A szerző által DEDIKÁLT példány!
17610.

3 000 HUF
Magvető. A magyar irodalom élő könyve. összegyűjtötte: Móricz Zsigmond. Bp., 1942, Kelet Népe kiadása. Kiadói sérült papírkötésben, a szerző által ALÁÍRT példány
17611.

2 800 HUF
7,57
8,24
33
Csukás István: A felidézett toronyszoba. Bp., 1977, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötésben.A szerző által DEDIKÁLT példány!
17612.

3 000 HUF
38

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF