1 600 HUF
17
Roszner István: Katonák, népek, események. Vitéz Báró Roszner István világháborús naplója. Bp., [1938], Singer és Wolfner (Hornyánszky-ny.), 595 p. + 2 t. (kihajtható térképek). Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé fakó, deformált borÃtóval, egy térkép hiányzik.