1 600 HUF
[Marshall, George C.] Marshall tábornagy: Így győztünk... Ford.: Éber Ernő. (A rombadőlt és újjászületettt Franklin-Társulat 119. sz. kiadványa). Bp., [1945], Franklin-Társulat. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, néhány oldalon bejegyzésekkel, ex libris-szel.