5 000 HUF
Farkas Emőd: Az 1848-49-iki szabadságharcz anekdota kincse. Bp., 1911, Rózsa Kálmán és Neje, 1 t. (címkép) + 158+(2) p. + 3 t. (színes képtáblák). Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal, sérült, ragaszott, kissé hiányos kiadói papír védőborítóban.