Books: Hunting

Number of items: 11

Andrásy Manó-Orczy Béla et al.: Hazai vadászatok és sport Magyarországon. Somorja, 2006, Méry Ratio Kiadó. Az 1857-ben Geibel Ármin által kiadott mű első hasonmás kiadása. Megjelent 2000 példányban. Kiadói aranyozott bársony-kötés, hiányzó elülső szennylappal.
17058.

5 000 HUF
12,99
13,89
Széchenyi Zsigmond: Alaszkában vadásztam. (1935 aug.-okt.). Bp., 1937, Dr. Vajna György és Társa, 432 p. Oldalszámozáson belül 40 egészoldalas fekete-fehér képtáblával. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, szétváló borítóval és gerinccel, a lapokon helyenként kisebb ázásnyomokkal.
17059.

8 000 HUF
20,78
22,22
Wagner, Hermann: Entdeckungsreisen im Wald und auf der heide. Leipzig, 1903, Otto Spamer, 1 t. (színes litográfia) + VIII+200+(4) p. + 3 t. Első kiadás. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel, valamint 4 színes képtáblával illusztrált. Német nyelven. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, sérült, foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal, intézményi bélyegzővel.
17060.

2 000 HUF
5,19
5,56
Tersánszky J. Jenő: A vezérbika emlékiratai. Bp., 1938, Cserépfalvi. Kiadó egészvászon kötésben.
17061.

2 200 HUF
5,71
6,11
Harold L. Peterson - Robert Elman: The Great Guns. New York, 1971, Grosset & Dunlap. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. + 2 db vadász- és egyéb lőfegyverekkel foglalkozó angol nyelvű, képes újság
17062.

2 000 HUF
5,19
5,56
Hallali. Vadászversek és kürtjelek. Vál. és szerk.: Zsirai László. Bp., 1994, TerraPrint. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
17063.

1 200 HUF
3,12
3,33
Rakk Tamás: Telihold a Kilimandzsáró felett. A Bakonyból Afrikába. Veszprém, 1995, Skicc Reklámstúdió. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17064.

1 400 HUF
3,64
3,89
Homoki-Nagy István: Hegyen-völgyön. H.n., é.n., Homoki-Nagy István Bérkilövő Vadásztársaság. Kiadói kartonált kötés, képekkel illusztrált
17065.

1 600 HUF
4,16
4,44
Beregszászi-Patay: Vadásztűznél. Bp., 1973. Gondolat. Kiadói vászonkötésben
17066.

1 000 HUF
2,60
2,78
17067.

1 200 HUF
3,12
3,33
17068.

100 HUF
0,26
0,28

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 420:
Viewing: from 14 June to 23 June
Payment deadline is 8 July

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.