15675. 420. Closed Online auction Books: History
2 400 HUF
0 HUF
Kerékgyártó Árpád: A míveltség fejlődése Magyarországban. I. köt.: 889-1301. Bp., 1880, Kilián Frigyes, XI+559 p. Kartonált papírkötésben, kopottas, sérült állapotban, ragasztott.
Photo of the item taken by : tg