3 000 HUF
Duncker Miksa: Az ó kor története. I. köt. Ford.: Jónás János. Bp., 1874, Ráth Mór (Wigand F. K.-ny.), (8)+558 p. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé sérült, kopott borÃtóval, intézményi bélyegzÅ‘vel, tulajdonosi névbejegyzéssel.