800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Valonen, Niilo: A finnugor népek népművészete. Ford.: Lehtinen Ildikó. Helsinki-Bp., 1978, Otava-Corvina. Ortutay Gyula előszavával, Rácz István fotóival. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.