5 000 HUF
Dr. Balás-Piry László: Hitler művészei. Bp., [1941], Stádium, 141+(2) p.+ 56 t. Az 56 táblán összesen 142 fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, sérült, kopott borítóval, foltos gerinccel, a képtáblák egy részén sérült lapszélekkel, nagyrészt szétvált kötéssel, néhány lap kijár. A mű szerepel az Ideiglenes Nemzeti Kormány által 1945-ben kiadott Tiltott Könyvek Listáján!