1 200 HUF
Adolf Rosenberg: Antoine Watteau. Künstler-Monographien XV. Bielefeld-Leipzig, 1896, Velhagen&Klasing. Német nyelven. Fekete-fehér és szÃnes fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott papÃrkötés, kiadói kopott, kissé sérült papÃrkötés, de ezt leszámÃtva jó állapotban.