11886. 420. Closed Online auction Watches
28 000 HUF
0 HUF
Raymond Weil 18K aranyozott óra, kvarc, működik, jelzett, aranyozott fém szíja enyhén kopottas, üveglap szép állapotban, d: 30 mm
Photo of the item taken by : nagy_andras